Apartmány NASSFELD

Užijte si apartmány v Nassfeldu na maximum. V našem komplexu si můžete vybrat z 21 moderních apartmánů s kapacitou od 2 do 8 lůžek.

Proto, abyste se v našich apartmánech cítili jako doma, vybavili jsme všechny apartmány českou TV a bezplatnou WiFi. Zpříjemněte si pobyt v apartmánu v Nassfeldu snídaní nebo večeří v zimní terase, která je součástí většiny apartmánů, a kochejte se panoramaty jižních Dolomit.

Zajisté oceníte náš zbrusu nový sauna haus, grilovací terasu nebo společenskou místnost. Od našich apartmánů BookNassfeld se do centra Nassfeldu a k samotnému areálu lanovky Millenium express  dostanete pohodlnou chůzí do pěti minut, náš apartmánový komplex se nachází v centru Nassfeldu jen 300 m od hlavního dění. Zjistěte, co vám Nassfeld nabízí, více informací o dovolené v Nassfeldu zde.

Jsme přímým českým majitelem celého komplexu a proto i náš personál mluví česky. Apartmán v Nassfeldu si můžete zarezervovat z pohodlí Vašeho domova online nebo telefonicky. Níže naleznete výpis všech dostupných apartmánů, které si můžete pohodlně filtrovat pomocí vyhledávače v levé části webu. 

Chcete bydlet pospolu a vědět, jak jsou jednotlivé apartámy rozmístěné? Klikněte na více informací o našich apartmánech.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.