Rezervovat

Jak se k nám dostanete

 Vážení hosté,

 dovolte nám, Vás informovat o novém příjezdu k našim apartmánům.

 Z důvodu rekonstrukce sousedního hotelu je v současné době uzavřena přímá příjezdová cesta k našemu apartmánovému domu a  proto je nutno využít níže zobrazenou objízdnou trasu. Tato objízdná trasa je označena tabulkami s názvem našeho apartmánového domu.

 

Parkování je možné zdarma přímo u apartmánového domu na místě označeném logem BookNassfeld a názvem příslušného apartmánu.

Apartmány s kapacitou do 4 osob mají v vyhrazeno jedno parkovací stání, apartmány s větší kapacitou mají vyhrazeny 2 parkovací stání.

Pro lepší orientaci jsou všechny vchody označeny tabulkami s informacemi, které apartmány se v daném vchodu nachází. Číslo vchodu najdete za názvem každého apartmánu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací.