Rezervovat

Jak se k nám dostanete

Po vjezdu do obce přijedete cca po 300 m na křižovatku, kde budete mít po levé ruce čerpací stanici. Zde pokračujete rovně ve směru jízdy, směr Rattendorf, cca po 150 metrech odbočíte doprava za restaurací a hotelem Samerhof. Je to první a zároveň jediná možná cesta, kde lze odbočit vpravo, označeno cedulí po levé straně vozovky. Po 50 metrech přijedete na naše parkoviště, kde najdete označené parkovací stání pro Vámi vybraný apartmán.

Parkování je možné zdarma přímo u apartmánového domu na místě označeném logem BookNassfeld a názvem příslušného apartmánu.

Apartmány s kapacitou do 4 osob mají v vyhrazeno jedno parkovací stání, apartmány s větší kapacitou mají vyhrazeny 2 parkovací stání.

Pro lepší orientaci jsou všechny vchody označeny tabulkami s informacemi, které apartmány se v daném vchodu nachází. Číslo vchodu najdete za názvem každého apartmánu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací.