Rezervovat

O Nassfeldu - středisko v jižním Rakousku

Rakouské středisko Nassfeld – nádherná příroda, dokonalé výhledy a krásná jezera. Místní jsou odjakživa ke všem návštěvníkům moc pohostinní a jelikož se to brzy rozkřiklo, přijíždějí sem každý rok turisté z celé Evropy na aktivní dovolenou i za odpočinkem.

Nassfeld-Hermagor má 300 slunečných dní v roce a díky tomu je doopravdy tím nejslunečnějším rakouským střediskem. Díky spoustě aktivit, co můžete v Nassfeldu – Pressegger See podniknout, je středisko vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro nadšené sportovce – a to po celý rok!

Mrkněte na aktuální počasí v Nassfeldu online.

ZIMA V NASSFELD-TRÖPOLACH

V zimě najdete v Nassfeld-Tröpolachu všechno, co byste od špičkového střediska čekali – nic tu není ponecháno náhodě. Lyžařské středisko Nassfeld nabízí 110 km sjezdovek, 30 moderních lanovek a hlavně – jistotu sněhu po celou zimu. Samostatná část skiareálu Nassfeld pro nejmenší je vyhrazená pouze dětem, takže až to poprvé sjedou šusem, můžete být v klidu. Běžky, snowboard park, brusle, sáňky a další aktivity jsou k dispozici na každém rohu.

NASSFELD – TOP 10 MEZI RAKOUSKÝMI LYŽAŘSKÝMI STŘEDISKY

110 km sjezdovek všech obtížností, tratě pro skialpy a sněžnice, 80 km běžeckých tratí, 55 km zimních turistických cest, 5 drah pro sáňky, 7 km² ledové plochy pro bruslení na jezerech Weissensee a Pressegger See, bobové dráhy, lyžařské dráhy pro děti, zimní wellness a 25 restaurací přímo na sjezdovkách.

LÉTO V NASSFELD-TRÖPOLACH

Užijte si středisko Nassfeld i v létě! Vyzkoušejte horskou i silniční cyklistiku (máme trasy pro všechny výkonnostní úrovně), pěší turistiku od jara do podzimu, horolezectví, via ferraty, nordic walking, koupání, potápění, rafting, kajaky, canyoning, sjezd na mountain carts, jízdu na terénních Segway X-CROSS nebo NTC park (lanové centrum).

Kompletní seznam aktivit pro vaši letní i zimní dovolenou jsme připravili zde.

Všichni naši hosté dostanou k pobytu kartu +CARD HOLIDAY, díky níž můžete bezplatně využívat přepravu lanovkami (kola a lyže za malý poplatek). Na kartu +CARD můžete čerpat výrazné slevy na aktivity, které středisko Nassfeld – Pressegger See nabízí.

Nedaleké městečko Hermagor je rakouským hlavním městem špeku – a každoročně se tu na začátku června konají jeho slavnosti. Na nich můžete slavný gaitalský špek nejen ochutnat, ale také si ho společně se sýrem, šunkami a dalšími dobrotami z místních farem odvézt domů. Farmy z regionu jsou známé po celém Rakousku a v létě jsou otevřené všem návštěvníkům, kteří náš region navštíví.

Nassfeld a okolí