Středisko a okolí

BookNassfeld

Abyste se v našich apartmánech cítili jako doma, vybavili jsme všechny apartmány českou TV a bezplatnou WiFi. Zpříjemněte si pobyt v apartmánu v Nassfeldu snídaní nebo večeří v zimní terase, která je součástí většiny apartmánů, a kochejte se panoramaty Gaitalských Alp.

Co ve středisku Nassfeld najdete

Vyžití přímo u apartmánů

Nová sauna, dětské hřiště, venkovní gril a další.

400m od lanovky

Jsme kousek od lanovky Millennium-Express, která vás vyveze přímo na vrchol.

Aquapark, cyklistika

A mnoho dalších možností pro vaši aktivní dovolenou.

Vybavené apartmány

Český personál přímo v objektu. Wi-fi, TV.

Dětské hřiště a workout

Vše dostupné přímo vedle našich apartmánů.

Image

110 kilometrů sjezdovek

Sjezdovky a zimní vyžití

Prožijte aktivní zimní dovolenou a obklopte se krásou Gaitalských Alp, které tvoří hranici mezi jižním Rakouskem a Itálií. Sjeďte si 110 km perfektně připravených sjezdovek vhodných pro rodiny, začátečníky i profesionální závodníky.

Užívejte si pohodlí ubytování v Nassfeldu s českým zázemím, úchvatnou přírodu a unikátní polohu, která díky bezprostřední blízkosti Itálie přináší až 300 slunečných dní v roce. V apartmánovém domě naleznete 24 moderních plně vybavených apartmánů, skidepo, společenskou místnost a krásný saunahaus.

Image

Léto v Nassfeldu

Rakouské středisko Nassfeld v létě, to je spousta krásných jezer, řek, výhledů, trailů a místních horských vesniček a chat. Místní jsou odjakživa ke všem návštěvníkům moc pohostinní a jelikož se to brzy rozkřiklo, přijíždějí sem každý rok turisté z celé Evropy na aktivní dovolenou i za odpočinkem.

Nassfeld–Hermagor je doopravdy tím nejslunečnějším rakouským střediskem. Díky spoustě aktivit, co můžete v Nassfeldu–Pressegger See podniknout, je středisko vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro nadšené sportovce – a to po celý rok!

Image

Pravidelné akce v Nassfeldu

Středisko Nassfeld je také známé spoustou akcí, které místní na horách pořádají. Ať už jde o vítání zimy nebo léta, závodů v kostýmech na čemkoliv, s čím můžete jet ze svahu, zpívání s harmonikou v horní stanici nebo otevřené chaty s lokálními sýry a produkty, je veliká šance, že i na vašem pobytu na takovou akci narazíte.